4

Rozkodowanie cd30 mp3

 • wylogowanie_cd30_mp3Wraz z pojawieniem się radioodtwarzaczy Cd30 Cd30mp3 firma OPEL zaczęła stosować nową metodę zabezpieczenia radia przed kradzieżą. Zamiast wprowadzania kodu radioodbiornika, jak to miało miejsce w starszych radiach, producent stworzył blokadę antykradzieżową którą można uruchomić lub zatrzymać tylko i wyłącznie urządzeniem diagnostycznym. Staje się to dużym problemem gdy radio zostanie uszkodzone i nie da się go naprawić  lub chcemy założyć lepszy model ( odtwarzający mp3 -cd30 mp3 cdc30 OPERA czy też  nawigację cd70 navi  itp.). Do auta można zamontować tylko i wyłącznie radio w którym blokada antykradzieżowa nie jest uruchomiona. Na rynku wtórnym jest wiele używanych odbiorników, niestety często ta blokada jest w nich włączona co uniemożliwia prawidłowe działanie radia. Łatwo to poznać, ponieważ na wyświetlaczu cyklicznie pojawia się napis radio safe oraz słychać w głośnikach charakterystyczne bip co kilka sekund. W takim przypadku autoryzowany serwis rozkłada ręce, proponują zamontowanie nowego radia co wiąże się z wysokimi kosztami.
  Nasza firma jest w stanie poradzić sobie z tym problemem po więcej info prosimy przesłać zapytanie poprzez formularz kontaktowy

 

 

Napisany przez

4 Responses to "Rozkodowanie cd30 mp3"

 1. Patryk pisze:

  Witam posiadam opla tigre 2 rok 2006 fabrycznie jest radio cd30 chce kupic radio cd30 z mp3 z astry 3 czy sa jakies problemy zeby je podpiac?

 2. Grzegorz pisze:

  Witam,
  Posiadam radio CD 30 MP3 wymontowane z Opla Vectra C 2007r.
  Czy jest możliwość rozkodowania tego radia?
  Jeżeli tak proszę o jakieś wytyczne co trzeba zrobić.

  Pozdrawiam
  Grzegorz Błachuciak

Dodaj komentarz